rocklee napisał(a):

Witam. Poszukuję silnego, skocznego, dobrze grającego głową napastnika, czyli krótko mówiąc odgrywającego, który przejdzie w przerwie zimowej lub po sezonie. Cena do 2 mln euro.
Dodatkowo prawy i lewy obrońca.
Od siebie mogę polecić Nengomasha, świetny rygiel defensywy.
|
Prawy obrońca POLECAM
Nika Kvekveskiri - do wykupienia z Dinama Tbilisi za 1,3 mln ojro,a moze uda Wam sie 100-200k zbic z tego
19 lat,a mysle ze w Eklasie bedzie gral pierwsze skrzypce na prawej obronie