Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5922
Stary 16.11.2011, 23:47
rocklee napisał(a):Wyświetl post
Witam. Poszukuję silnego, skocznego, dobrze grającego głową napastnika, czyli krótko mówiąc odgrywającego, który przejdzie w przerwie zimowej lub po sezonie. Cena do 2 mln euro.

Dodatkowo prawy i lewy obrońca.

Od siebie mogę polecić Nengomasha, świetny rygiel defensywy.
Prawy obrońca POLECAM

Nika Kvekveskiri - do wykupienia z Dinama Tbilisi za 1,3 mln ojro,a moze uda Wam sie 100-200k zbic z tego

19 lat,a mysle ze w Eklasie bedzie gral pierwsze skrzypce na prawej obronie
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 16.11.2011 o godz. 23:49.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując