Fiti napisał(a):

|
No dokładnie, ale nie wińcie pikników. Są niedoinformowani i tyle. Poinformujcie ich w jakis sposób to nie bedą sie wyłamywać. Głupi pomysł w ogóle.
|
Niech pikole robia co im sie podoba.Nie robmy znow sytuacjii z podzialem i wzajemna pyskówka -ktora miedzy nami Wislakami nigdy wydarzyc sie nie powinna
Iq2 dobrze pisze ze gdy my wyjdziemy,tamci beda mieli swoje 20 minut ,zwlaszcza ze beda slyszec doping Zaboli.