Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kono
Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7298
Stary 16.11.2011, 23:14
Wczoraj było info na FB o 20, że sprzedano już 21 tysięcy biletów. Co do pytań o kibiców, byłem na meczu Śląska z Lechią i dużo osób z Gdańska było na młynie Śląska. Co do wejścia na stadion jest bezproblemowe. 5 minut przed meczem kolejka na młyn liczyła około 5-10 osób, trochę gorzej jest z innymi trybunami, gdzie kolejki były po około 20-30 osób, ale mimo wszystko szło to bardzo sprawnie. Na ten mecz oczywiście także się wybieram.
Odpowiedz cytując