Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 16.11.2011, 23:10
Proximus napisał(a):Wyświetl post
Nie chcę być złym prorokiem, ale znając życie powtórzy się sytuacja z meczu z Lechem że jak my zrobimy protest to nagle pikniki se przypomną że jest coś takiego jak doping i z całego protestu wyjdzie wielki **uj
Ale niech dopingują - to był błąd w meczu z Amikowcami że doszło do 'przepychanek' - zupełnie nie potrzebie.Amika to w tej rundzie rozegrała o wiele lepiej - młyn nie dopinguje a jak inni chcą to proszę bardzo
Teraz C wyjdzie a reszta jak ma zamiar dopingować to proszę bardzo.To już nie te czasy że można ogarnąć cały stadion więc nie ma się co niepotrzebnie spinać....ale w następnym sezonie może się to zmienić bo jest duża szansa na sportowy blamaż a co za tym idzie, na mniej 'koneserów futbolu' - którzy nie są w stanie się podporządkować żadnym wytycznym.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując