Wyświetl pojedynczy post
jcts
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Śląsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5920
Stary 16.11.2011, 22:53
Cały czas miałem kłopot z napastnikami, i Biton i Genkov prawie nic mi nie strzelali. Więc najpierw kupiłem za 100k Victora Simoesa gdzieś z Brazylii, troche postrzelał, ale miał kłopot z aklimatyzajcą w PL, więc go sprzedałem bez jakiegoś większego żalu. Podpisałem umowę z Juanem Neirą, przyszedł do mnie po pierwszym sezonie za free, i całkiem nieźle się zapowiada. 23 lata, jest dosyć skuteczny. Jak na Eklasę wystarcza. Ale gorąco polecam Emila Mpenzę, stary ale wciąż bardzo skuteczny. Za 300k od azerów go Ściągłem, podpisałem kontrakt na rok. No i w 8 meczach 9 goli mi strzelił już
Co do innych to mogę polecić:
Maxime Barthelme - francuski skrzydłowy (23 l.)
Anthony Rogie - francuski DP (20 l.)
Titi - brazylijski środkowy obrońca (23 l.)
111 lat dumy, tradycji i chwały - Wisła Kraków

"Jestem gotowy, by dać z siebie wszystko. Nawet, jeżeli mam przelać własną krew dla Wisły, aby wróciła na pozycję lidera i najlepszego klubu (bo wiem, że takim była), to muszę dać z siebie wszystko, aby wszyscy uwierzyli, że Wisła tam pozostanie."
'27, '28, '49, '50, '78, '99, '01, '03, '04, '05, '08, '09, '11
Odpowiedz cytując