danpe_ napisał(a):

Ja również uważam, że to wiocha - wysłałem w tej sprawie list do SKWK za pomocą poczty elektronicznej.
Rozumiem, że ci liderzy mają po 17 lat, czyli połowę z tego co ja, skoro podejmują takie dziecinne decyzje?
Oto moje uwagi
Po pierwsze: piłkarze nie zrozumieją tego protestu, pewnie nawet będą go mieć w dupie, co ich obchodzi, że parę osób wyszło z trybuny? Nasza strata, nie zobaczymy meczu, nie podopingujemy.
Po drugie: powinno to wyglądac IMO w ten sposób, że gdy podchodzą piłkarze po meczu do G wszyscy jak jeden mąż odwracamy się tyłem, oraz prezentujemy wielki transparent z hasłem po angielsku, żeby każdy bęcwał zrozumiał. Oczywiście transparent z naszymi uwagami.
To moim zdaniem ma sens, a nie jakaś dziecinada "p..le zabieram szalik i wychodzę".
Po to kupiłem karnet, zeby na meczu dopingowac, a nie wałęsać się koło budki z hot dogami, albo kibla...
|
Podoba mi się taki pomysł na protest rzeczywiście może bardziej dotrzeć.