Temat
:
Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
chmielu88
Member
Od: 07.2008
Offline
#
1068
16.11.2011, 22:03
Paweł
napisał(a):
Miał ktoś z Was do czynienia z HTC Desire Z? Warto go wziąć?
podbijam (pierdyliald znaków)
PPP
chmielu88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do chmielu88
Znajdź inne posty napisane przez chmielu88