|
Z tym Smudą to przy tych wszystich bredniach od Jimenezów po kogoś tam równie galaktycznego,to ma to ręce i nogi. To trener przecież na nasze możliwości i warunki. Coś tam w lidze pokopie, na Europę rzecz jasna za cienki ale nam przecież nie o podbój Europy chodzi. Tylko liga. Równie dobrze Heniu może zostać trenerem. Też bym się nie zdziwił. Ciekawe czemu jego kandydatura umyka i nikt o nim nie wspomina. Tudzież Apostel.
A tak serio, Hiddink razem z Gutim wywalonym z Besiktasu mają przyjść. Zgodzili się na kontraty motywacyjne.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|