RYBA napisał(a):

|
Słuchajcie mam takie pytanie wybiegające troche poza mecz z Gónikiem mianowicie odnośnie wyjazdu na Śląsk, jest wogóle organizowany? może jestem niedoinformowany ale nigdzie nie moge znalezc info na ten temat a chetnie bym sie wybral.....
|
Z konta FB:
'' Jak będziemy znali szczegóły dotyczące zapisów do Wrocławia i Danii podamy informację... Bądźcie cierpliwi''