|
Jeśli dobrze kojarzę, to tak naprawdę obniżono o 5 mln. Wtedy oczekiwano 5-letniej umowy za 30 mln. Teraz 4-letniej za 20 mln. Według nowej wyceny (5 mln / rok) 5-letni kontrakt byłby wart 25 mln.
A prezydenta M. "zachęcam" do kontynuowania polityki PR-owych strzałów w stopę jak wywoływanie polemiki z Bońkiem czy publiczne straszenie Wisły wyrzuceniem ze stadionu. Każda taka akcja to kolejni chętni do firmowania beton-areny.
|