Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#316
Stary 16.11.2011, 20:20
Orson napisał(a):Wyświetl post
Donki - osiągnął mityczną Ligę Mistrzów, bądź co bądź...
Oczywiscie, ale kiedy to było ?
Kasperczak z nami też za pierwszym razem miał dobre wyniki, a jak była za drugim razem wszyscy wiemy.