|
odniosę się do jednego z aspektów tych wszystkich spekulacji ,a mianowicie TRENER SMUDA ..... MYŚLĘ ŻE TO JEDYNY FACET TRENER KTÓRY CUPIAŁA SIĘ NIE BOJ A TEN GO IGNOROWAŁ NA PEWNO NIE BĘDZIE i zniknie aspekt pośredników .I jeszcze jedno wbrew temu co tu czytam FRANZ ZŁYM TRENEREM NIE JEST.
|