Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#311
Stary 16.11.2011, 19:11
odniosę się do jednego z aspektów tych wszystkich spekulacji ,a mianowicie TRENER SMUDA ..... MYŚLĘ ŻE TO JEDYNY FACET TRENER KTÓRY CUPIAŁA SIĘ NIE BOJ A TEN GO IGNOROWAŁ NA PEWNO NIE BĘDZIE i zniknie aspekt pośredników .I jeszcze jedno wbrew temu co tu czytam FRANZ ZŁYM TRENEREM NIE JEST.