|
Szukam jakiegoś fajnego smartfona. Lepiej, żeby miał Androida. Dobre WiFi, GPS. Chciałbym się zmieścić w okolicy 450-550 zł. Myślałem o SE Xperia X8, ale jego wyświetlacz jest trochę mały(chyba, że przy takiej kwocie nie znajdę nic większego. Macie jakieś pomysły. Jakiś Samsung?
Ostatnio edytowane przez kubawislak : 16.11.2011 o godz. 18:19.
Cytat:
Wolę być traktowany, jako zacofaniec z ciemnogrodu, niż, jako europejczyk i patrzyć, jak na legalu dwóch pedałów się liże na rynku.
Zakaz pedałowania!
|
by M-M
WISŁA!
|