Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5910
Stary 16.11.2011, 16:37
Polakow, ktorzy cos moga namieszac chocby w naszej lidze jest sporo. Wiecej niz wczesniej. Gdy doda sie nizsze ligi, to jest ich tylu, ze spokojnie da sie zbudowac 1 sklad,rezerwy i juniorow na solidnym poziomie. Zobaczymy co bedzie po 10 latach

PS: Facundo Ferreyra za 1.3 m Ojro. Ten chlopak jest z kosmosu Do tego Giuseppe Prestia ( tutaj to musialem sprzedach Astiza i Choto ) za ok 2,1 m Ojro, ale oplaca sie. Chlopak ma 17 lat, a juz gra w pierwszym skladzie.
Do tego Adnan Besic za 210k, jak na takie pieniazki klasowy napastnik, u mnie na razie zmiennik.
Theodor Gebre Selassie za 350k - Swietny prawy obronca.
Na koniec Bartlomiej Kasprzak - 30k. Z tego goscia to bedzie w Reprezentacji pociecha. Slabe staty ale widze ze rozwija sie 2-3 razy szybciej niz reszta.

Radze tez sprawdzic : Mateusza Stepinskiego, wspomnianego Janickiego, Wojciech Krola oraz Arkadiusza Milika - ten to juz jest przesadzony

Wiekszosc niestety z rozszerzenia o nizsze ligi.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując