Polakow, ktorzy cos moga namieszac chocby w naszej lidze jest sporo. Wiecej niz wczesniej. Gdy doda sie nizsze ligi, to jest ich tylu, ze spokojnie da sie zbudowac 1 sklad,rezerwy i juniorow na solidnym poziomie. Zobaczymy co bedzie po 10 latach
PS: Facundo Ferreyra za 1.3 m Ojro. Ten chlopak jest z kosmosu

Do tego Giuseppe Prestia ( tutaj to musialem sprzedach Astiza i Choto

) za ok 2,1 m Ojro, ale oplaca sie. Chlopak ma 17 lat, a juz gra w pierwszym skladzie.
Do tego Adnan Besic za 210k, jak na takie pieniazki klasowy napastnik, u mnie na razie zmiennik.
Theodor Gebre Selassie za 350k - Swietny prawy obronca.
Na koniec Bartlomiej Kasprzak - 30k. Z tego goscia to bedzie w Reprezentacji pociecha. Slabe staty ale widze ze rozwija sie 2-3 razy szybciej niz reszta.
Radze tez sprawdzic : Mateusza Stepinskiego, wspomnianego Janickiego, Wojciech Krola oraz Arkadiusza Milika - ten to juz jest przesadzony
Wiekszosc niestety z rozszerzenia o nizsze ligi.