paweladn napisał(a):

|
Może i Turcy lubią tracić na transferach, ale Brożek już do Wisły nie wróci! Nasz klub nawet jakby był w stanie go ściągnąć to raczej na wypożyczenie, bo transfer nie był by możliwy ani dostępny finansowo dla Wisły. Sam kontrakt oraz różne dodatki to nawet Milion Euro! Dużo lepiej ściągnąć młodych zawodników z pierwszej ligi. Bracia Mak (Mateusz i Michał) z Ruchu Radzionków oraz Jakub Świerczok z Polonii Bytom to talenty na miarę Błaszczykowskiego oraz Lewandowskiego, a kosztować będą dużo mniej. Zostanie jeszcze z tego miliona na uzupełnienia z zagranicy!
|
Tak i ściągnąć jeszcze jego
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=7918. Też ma sezon udany! Talent chyba na miarę Lewandowskiego! Na Ligę Mistrzów w sam raz ; )
A tak całkiem serio to nie tak dawno seryjnie gole na zapleczu Ekstraklasy strzelał Ćwielong. Jeden sezon nie świadczy o tym, że się jest talentem na miarę piłkarza X. Nie mniej warto zaryzykować