Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14803
Stary 16.11.2011, 16:00
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Ryzykowne. Jak ostatnio skakali sobie do gardeł, do skończyło się aferą Rywina, kompromitacją Salonu i dojściem PiS-u do władzy. Chociaż oczywiście FiM nie jest tak znaczącym graczem, jak ówczesne strony konfliktu, więc może się wszystko rozejść po kościach.
FiM to przecież chłopaki z nadania starych SBków z połączeniem Urbana....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!