Wyświetl pojedynczy post
paweladn
Junior Member
 
 
Od: 11.2011
Skąd: Kraków pychowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51997
Stary 16.11.2011, 15:52. Brożek nigdy nie wróci!
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
Brać Brożka i to jak najszybciej. Na pewno Turcy nam go oddadzą za jakieś 500tys euro. Oni lubią tracić na transferach.
Może i Turcy lubią tracić na transferach, ale Brożek już do Wisły nie wróci! Nasz klub nawet jakby był w stanie go ściągnąć to raczej na wypożyczenie, bo transfer nie był by możliwy ani dostępny finansowo dla Wisły. Sam kontrakt oraz różne dodatki to nawet Milion Euro! Dużo lepiej ściągnąć młodych zawodników z pierwszej ligi. Bracia Mak (Mateusz i Michał) z Ruchu Radzionków oraz Jakub Świerczok z Polonii Bytom to talenty na miarę Błaszczykowskiego oraz Lewandowskiego, a kosztować będą dużo mniej. Zostanie jeszcze z tego miliona na uzupełnienia z zagranicy!
Odwiedź mojego bloga: Sport bez tajemnic
Odpowiedz cytując