rafal777 napisał(a):

|
Brać Brożka i to jak najszybciej. Na pewno Turcy nam go oddadzą za jakieś 500tys euro. Oni lubią tracić na transferach.
|
Może i Turcy lubią tracić na transferach, ale Brożek już
do Wisły nie wróci! Nasz klub nawet jakby był w stanie go ściągnąć to raczej na wypożyczenie, bo transfer nie był by możliwy ani dostępny finansowo dla Wisły. Sam kontrakt oraz różne dodatki to nawet
Milion Euro! Dużo lepiej ściągnąć młodych zawodników z pierwszej ligi. Bracia Mak (Mateusz i Michał) z Ruchu Radzionków oraz Jakub Świerczok z Polonii Bytom to talenty na miarę Błaszczykowskiego oraz Lewandowskiego, a kosztować będą dużo mniej. Zostanie jeszcze z tego miliona na uzupełnienia z zagranicy!