Melikson nie miał przerwy nie tylko letniej, ale i zimową miał skróconą. Gdy nasze boiska były przysypane metrem śniegu on zasuwał mecze ligowe w Izraelu, a później od razu przyjechał na obóz przygotowawczy.
Druga sprawa w Polsce większość piłkarzy dziadzieje, tracą swoje atuty. Wtapiają się w ten klimat.
rafal777 napisał(a):

|
Brać Brożka i to jak najszybciej. Na pewno Turcy nam go oddadzą za jakieś 500tys euro. Oni lubią tracić na transferach.
|
Podobnie pisałem jakiś czas temu. Problemem na pewno będzie kontrakt. Apetyt rośnie w miarę jedzenia i nie koniecznie Paweł będzie chętny na powrót i jeszcze znaczną obniżkę apanaży. A piłkarza dostajemy takiego samego, albo słabszego jak w momencie gdy odchodził.
Ale jakby była taka wola w klubie (wątpię) to lepiej teraz niż za rok. Jeszcze tak długo nie szoruje ławy więc może nie wróciłby jako piłkarski wrak.
Jeszcze taka moja opinia odnośnie doświadczonych Polaków. Reguły nie ma. Ale zazwyczaj właśnie wracają już jako wraki piłkarza. Przypadki Żurawskiego, Radomskiego, Wichniarka, Mięciela wystarczą jako nauczka, że taki"deal" się nie opłaca.