Wyświetl pojedynczy post
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1142
Stary 16.11.2011, 14:23
Kaan napisał(a):Wyświetl post
Ciekawi mnie tutaj pozycja obu stadionów, a szczególnie naszego, ze co oni niby tam mają jeszcze robić w 2012? Pytanie chyba bardziej do budowy stadionu...
Robić nic nie będą, ale płacić tak (koszt budowy został rozłożony na kilka lat, nie wiem czy nawet w 2013 nie ma zaplanowanej płatności dla wykonawcy)
Odpowiedz cytując