Kaan napisał(a):

|
Ciekawi mnie tutaj pozycja obu stadionów, a szczególnie naszego, ze co oni niby tam mają jeszcze robić w 2012? Pytanie chyba bardziej do budowy stadionu...
|
Robić nic nie będą, ale płacić tak (koszt budowy został rozłożony na kilka lat, nie wiem czy nawet w 2013 nie ma zaplanowanej płatności dla wykonawcy)