Połowa sezonu już jest, w lidze lider a w LM w grupie z Barcą, Leverkusen i Lille rzutem na taśmę 3 miejsce z 5 punktami.
Czekaj ma najlepsze oceny z obrońców, 6 goli. Ogólnie to posłuchałem Cześka Michniewicza i w rzutach rożnych ustawiłem dochodzące piłki na długi słupek i co chwilę coś wpada od obrońców, polecam
