Wy¶wietl pojedynczy post
mi¶qu
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7268
Stary 16.11.2011, 12:15
Wojtas napisał(a):Wy¶wietl post
Dziwinie to wygladało ,bo za kazdym razem nawet przy sparingach byla "otoczka" ,kibice ,doping ,lizanie dupy Smudzie.

dzis nie bylo nic ,i było pięknie przynajmniej spa¶ione prosiaki z PZPN nie beda mieli za co pic ,bo wplywy z biletow niewielkie.
Na meczu z Argenyn± F czy Gruzj± też były pustki. Po prostu pozostałe mecze to nowe stadiony, bardzo atrakcyjny rywal, jako¶ to się zapchało. Jeszcze tylko otwarcie Narodowego. A po Euro wielkie boje z Czarnogór±, Mołdawi±.
Jedyny plus tego meczu to oczywi¶cie transparent kiboli dotycz±cy Polski i Węgier, bo ten mecz powinien mieć inn± oprawę. Nawet niech w mediach nie próbuj± szukać wymówek. Ukraina przy padaj±cym ¶niegu grała z Austri± i stadion we Lwowie wypełniony po brzegi tętnił życiem.
Jedyna nadzieja na ich jakiekolwiek szanse to wylosowanie Grecji i Irlandii.
POLAK WĘGIER DWA BRATANKI!
DUMA DUMA NARODOWA DUMA
Odpowiedz cytuj±c