|
Albo jeszcze jest trzecia możliwość.
Ty dałeś się zmanipulować.
Nie czerpię wiedzy z Krakowskiej, Wyborczej czy innych mediów ale staram się potwierdzić informacje u źródła - a'propos Węgrzc mieszkam niedaleko i dokładnie widziałem co rozpieprzyli.A skąd wiesz że nie miał środków finansowych - ja wiem od swojego źródła z urzędu, że to było cholernie zaniedbanie. "prawie" 100% pewności jest często równe "0%" w takich sytuacjach. Nie ma nic pośrodku - ale jesteś pewien albo nie.
Co do kamienicy w runie - ja wolę żeby było zgodnie z prawem a nie żeby było ładnie - co to za bzdurne podejście w ogóle? Niech dadzą odgórną zgodę na remont wszystkich zrujnowanych i zaniedbanych kamienic żeby tylko było ładnie i bezpiecznie.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|