|
Przecież Hiddink, to nie jest nasza półka. Ludzie, on tam zarabiał pewnie ze 2-3 bańki € rocznie. Teraz pewnie wskoczy np. do Anży, czy czegoś podobnego, albo wróci do Premier League. Hiddink w Wiśle to wymysł dziennikarzy/ forumowiczów i nic takiego się nie wydarzy.
|