Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.11.2011, 11:48
Przecież Hiddink, to nie jest nasza półka. Ludzie, on tam zarabiał pewnie ze 2-3 bańki € rocznie. Teraz pewnie wskoczy np. do Anży, czy czegoś podobnego, albo wróci do Premier League. Hiddink w Wiśle to wymysł dziennikarzy/ forumowiczów i nic takiego się nie wydarzy.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/