westersyl napisał(a):

A niby gdzie tu analogia ? Historia odejścia Brożka jest zupełnie inna od Baszcza czy Franka.
I jaki jest sens porównać 28 letniego piłkarza którego możemy oglądać w meczach repry w dobrej dyspozycji do piłkarzy grubo bo 30 jak wymieniłeś Żuraw, Wichniarek Mięciel itp.
Wisła musi odzyskać trochę polskość chociażby aby nie dochodziło do sytuacji jak w derbach itp. Żeby nie było że Jaliens zapytana o mecz z Legią odpowie nam " co z tego przecież wygraliśmy z Lechem" Potrzeba też kogoś kto wkuri się w na tym boisku jak Kirm psuję 10 wrzutę z rzędu. Może wtedy za 3 razem wrzuciłby dokładnie.
Wiem że Brożek miał swoje wady ale ja grał w derbach to był zmiany nie z tego powodu że słabo grał tylko ze był zmęczony. Po piłkarza który 12 lat spędził w tym klubie Wisła powinna stać pierwsza w kolejce.
|
taka, że Cupiał się pozbył Pawła nie dlatego, że można na nim zarobić, tylko dlatego, że brał udział w ostatnich kompromitacjach, jak w/w
z analogią nie chodziło o wiek