Dariook napisał(a):

Smuda wyjdzie z grupy bo to urodzony farciarz...
Jak najdłuższa przygoda repry pzpn w Euro, jest o dziwo nam na rękę.
|
Nie ma szans, nasza reprezentacja to taka sama zbieranina przypadkowych piłkarzy jak niestety na dzień dzisiejszy w Wiśle. Kilku graczy ciągnie drużynę, u nas Melikson, Małecki, Biton, a w kadrze Błaszczykowski, Lewandowski i... Szczęsny.
Poza tym mam nadzieję, że to kaczka dziennikarska z tym Smudą. Po zwolnieniu Kasperczaka też media sypały nazwiskami jak z rękawa, a o Maaskancie nie pisano nic.