Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#305
Stary 16.11.2011, 02:29
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Smuda wyjdzie z grupy bo to urodzony farciarz...
Jak najdłuższa przygoda repry pzpn w Euro, jest o dziwo nam na rękę.
Nie ma szans, nasza reprezentacja to taka sama zbieranina przypadkowych piłkarzy jak niestety na dzień dzisiejszy w Wiśle. Kilku graczy ciągnie drużynę, u nas Melikson, Małecki, Biton, a w kadrze Błaszczykowski, Lewandowski i... Szczęsny.

Poza tym mam nadzieję, że to kaczka dziennikarska z tym Smudą. Po zwolnieniu Kasperczaka też media sypały nazwiskami jak z rękawa, a o Maaskancie nie pisano nic.