Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
wislak93
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Włoszczowa
Offline
#
24274
15.11.2011, 22:06
ok dzięki panowie, faktycznie chodziło mi o F10 i F11.
wislak93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak93
Znajdź inne posty napisane przez wislak93