Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51983
Stary 15.11.2011, 21:20
xanti1906okienko transferowe będzie należeć do kogoś z trójki V,Moskal Jimenez/Fornalik.Co do V i Moskala będze brał to co znajdzie V po swojemu to Moskal może wrzucić kilku nowych młodych z rezerw do składu.Jimenez kogoś ściągnie zapewne rodaków do sztabu i do składu w miejsce Holendrów.Fornalik raczej opcja rezerwowa aczkolwiek jeśli Ruch nie dopnie swego i za Jankowskiego zarobi marne grosze ani nie dostanie w ramach rozliczeń tego czego chce Fornalik może odejdzie i rozpatrzy propozycje Wisły.
Odpowiedz cytując