http://www.youtube.com/watch?v=e2U6H...el_video_title
Polecam ten filmik, miałem okazję integrowac się z tymi ludźmi na before party 10/11.11 11 i są niesamowici. Ch. który przemawia jest po części Polakiem choc wychowanym w Szwecji, nauczył się przy okazji kilku wiślackich haseł, tych najważniejszych hehe. Wiślak jak się patrzy
http://www.rp.pl/artykul/252714,7548...j-policji.html