Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 15.11.2011, 18:10
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Co do decyzji SKWK o wyjsciu w 70 minucie...
Bedzie taka sama porażka jak w meczu z Lechem,Wy zaczniecie wychodzic a reszta stadionu nie bedzie miala pojecia o co biega, zacznie gwizdzec i napierdalac na Was.

Niech te osoby co to postanowily poinformują CAŁY STADION przed i w przerwie meczu,żeby znowu nie było kompromitacji.
no to TY skoro siedzissz na innym sektorze, tak wnioskuje po tym co napisaleś, powiedz innym dlaczego kibice wychodzą.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując