Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Jago
Member
Od: 08.2008
Offline
#
24265
15.11.2011, 18:03
wieczor
napisał(a):
Orientuje się ktoś gdzie w miarę przyzwoitej cenie kupię misie/pluszaki w Krakowie ?
Możesz kupić z
http://galeriabukowski.pl/
jakościowo bardzo dobre. Sklep masz koło empiku na rynku.
"
Bo najważniejsze chęć istnienia, spokojne dni i spełnione marzenia..."
Jago
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jago
Znajdź inne posty napisane przez Jago