Skipper napisał(a):

Ponoć, już za kilka lat... hehe fajnie to brzmi. Stoi już 30+ lat, to jeszcze tych "kilka", czuje się jak to było jutro
|
stąd właśnie to magiczne" ponoć, już za kilka lat"
no i jeszcze wizka Balic wraz z hotelem oraz parkingiem po rozbudowie
