Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#303
Stary 15.11.2011, 17:12
JEŚLI rzeczywiście Smuda przyjdzie do Wisły, to nadejdzie chyba kres pokojowych relacji między kibicami a Cupiałem. Żadne słodkie pierdzenie o tym ile to jemu zawdzięczamy tego nie zmieni. Nie będę rozwijał myśli, bo jak na razie, to tylko plotki i nie chcę się nakręcać.

Trzeba też pamiętać, że miałoby to nastąpić po pewnej kompromitacji na Euro...
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/