|
JEŚLI rzeczywiście Smuda przyjdzie do Wisły, to nadejdzie chyba kres pokojowych relacji między kibicami a Cupiałem. Żadne słodkie pierdzenie o tym ile to jemu zawdzięczamy tego nie zmieni. Nie będę rozwijał myśli, bo jak na razie, to tylko plotki i nie chcę się nakręcać.
Trzeba też pamiętać, że miałoby to nastąpić po pewnej kompromitacji na Euro...
|