Wyświetl pojedynczy post
Skrewdriver
Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#468
Stary 15.11.2011, 16:54
szkoda tylko,że oni nie zdają sobie sprawy czego oni uniknęli nie trafiając na ekipe, która byla umawiana pod '' Zrodelko''. to byłaby prawdziwa rzez. ok tysiac samych wariatów.
Szacunek dla Legii za przejmowanie ekip w Wawie, oraz za małą impreze w Zródełku po marszu.
cracovii był autokar, podobnie jak i Hutnika
Odpowiedz cytując