mitmichael napisał(a):

|
A podobno Pawełek dobrze sie spisuje w 2 lidze tureckiej i zglasza sie po niego coraz wiecej zespołow nie tylko z ekstraklasy tureckiej. Ciekawe czy to prawda czy tylko wymysł tureckich mediow
|
Ta , ostatnio zaliczył asystę , i coraz więcej słabszych klubów w 2 lidze się pyta o niego
