Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.11.2011, 16:16
Moim zdaniem na razie pracę Stana należy ocenić pozytywnie. Oczywiście nie mamy pojęcia, jakie są realne warunki jego pracy i możliwości finansowe klubu.

Niemniej jednak należy ocenić na plus przyjście: Pareiki, Meliksona, Genkowa, Jovanovica, Iliewa.

Wpadki? Jaliens, ale tego nie dało się przewidzieć. Pewnie Branco i Boukhari, ale to byli ludzie z łapanki za których nie powinien do końca odpowiadać. Co do Lameya nie mam przekonania - po szeregu tragicznych meczy ostatnio grywał nieźle.

Do tego należy zaliczyć na plus niezłe wypożyczenia: Sziwakowa, Bitona, a nawet Diaza (choć nie na lewą stronę, ale do środka obrony).

Ja bym jednak dał Stanowi więcej czasu. I przede wszystkim - pieniędzy, bo jakości ciągle nam brakuje. Więcej Meliksonów, mniej "darmowych" Branców.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo