Błaszczu_WIŚLAK napisał(a):

Ten film pogrubioną czcionką z dziesięcioma wykrzyknikami !!
Dla autora ogromny szacunek. Nie często da się zobrazować tyle propagandy, kłamstw i prowokacji. Teraz każdy obywatel może zobaczyć to z czym my spotkami się od dawna - ze strony policji i ze strony mediów !!
SZACUNEK DLA AUTORA!!
PS. Szczuka w tym studiu nabuzowana jakby robaki miała w tyłku
