|
A czy z ta Telefonika na koszulce nie jest tak, ze czy tam jest czy nie jest pieniadze nadal beda? I czy pojawienie sie innego sponsora na koszulce nie oznaczalo by zwiekszenie sumy wplywajacej do klubu?
Powiem tak, ma dosc tej calej prowizorki, przebiedujmy nawet kilka lat ale zaoszczedzone pieniadze wlozmy w szkolke i boiska treningowe. I wtedy za te kilka lat kiedy zaczna pojawiac sie wychowankowie dodajmy do tego graczy zagranicznych na odpowiednim poziomie i w naszym zasiegu. Dotychczasowe dzialania sa od dupy strony i nie maja prawa sie udac(LM).
Co do Basalaja to cos czuje, ze na poczatku to on mial posluch u Cupiała i mogł pewne rzeczy przeforsować, od czasu po-Apoelu, już nie. Pewnie podobnie spadly notowania Valckxsa. W tym wszystkim, dziwie sie tylko, ze Basalaj robi z siebie pionka, owszem za konkretne pieniadze ale sadzilem, ze jesli ma byc marionetka to odejdzie a tak to sobie najlepszego swiadectwa nie przedstawia.
|