|
Ocenianie piłkarzy po kilku miesiącach jest co najmniej bardzo ryzykowne aby nie powiedzieć niemądre, to do tekstu thechris-a. Realna ocena Iliewa, Nuneza i im podobnych jest możliwa po minimum roku. Pamiętajmy też że przykładowo Nunez jest mocno skonfliktowany w swoim klubie i jego cena może być dużo niższa od aktualnej. Generalnie teksty thechris-a to same czarne scenariusze... I już przestało mnie to dziwić.
Co do przyszłych transferów, to mniej interesują mnie oglądani "super" piłkarze z ataku, a bardziej jakieś realne propozycje Stana na newralgiczne pozycje w Wiśle.
1) LO, (bo gra tam Paljić)
2) śr. obrony, (bo gra tam Jaliens)
3) def. pomocnik z umiejętnością kreacji gry,( bo mamy tam Nuneza, Jirsaka czy Wilka i Sobolewskiego, ale żaden nie jest na miarę oczekiwań)
4) skrzydłowy, taki co i strzelać i podać potrafi. (bo gra tam Kirm).
|