xanti1906 napisał(a):

Tylko to pewnie może odbić się na morale zawodnika? Napisz coś więcej o tym
|
Nie pamiętam żeby taka sytuacje miała kiedyś wpływ na morale zawodnika. Zawsze robię tak, że gdy zawodnik dostanie już jakieś propozycje to po ich przyjęciu zdejmuje go z listy z transferowej i ustawiam normalny status w zespole.