Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#460
Stary 15.11.2011, 12:51
Oby tylko nie bylo jak po 10 kwietnia. Wtedy tez wszyscy mysleli ze Polacy wreszcie zobaczyli jak media klamia i ze wreszcie sie narod przebudzil. Obysmy nie spoczeli na laurach.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując