Temat
:
[14 kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 20 listopada, niedziela 17:00
Wyświetl pojedynczy post
Kubi
Senior Member
Od: 04.2005
Skąd: Wiślacki Kraków - NH
Offline
#
47
15.11.2011, 12:48
JrQ-
napisał(a):
ale wiocha z tym wychodzeniem
ja się do tego nie przyłączam i na pewno nie przyjdę
powodzenia skwk...
nikt za Tobą płakać nie będzie. Co więcej, ciesze sie, że nie zaszczycisz nas swoją obesnością. Zostań na swojej 'wiosce'.
Wiem, że sie nie zmienie - sumienie mam czyste
Nowa Huta - w tej dzielnicy zawsze wierzyć bedę w Wisłe!
Kubi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kubi
Znajdź inne posty napisane przez Kubi