Wyświetl pojedynczy post
Kubi
Senior Member
 
Od: 04.2005
Skąd: Wiślacki Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 15.11.2011, 12:48
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
ale wiocha z tym wychodzeniem
ja się do tego nie przyłączam i na pewno nie przyjdę
powodzenia skwk...
nikt za Tobą płakać nie będzie. Co więcej, ciesze sie, że nie zaszczycisz nas swoją obesnością. Zostań na swojej 'wiosce'.
Wiem, że sie nie zmienie - sumienie mam czyste
Nowa Huta - w tej dzielnicy zawsze wierzyć bedę w Wisłe!


Odpowiedz cytując