Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2790
Stary 15.11.2011, 12:20
Nie chce bronic Basalaja bo ze tak powiem nie jest zbyt dokladny i aktywny w swoich poczynaniach.
Ale sprawa ze sponsoringiem na koszulkach jest dosc trudna a to ze wzgledu na to ze poki Telefonika wyklada kase a rok rocznie wplaca do budzetu to im sie to miejsce na koszulkach nalezy sa wlascicielem i tyle. Z tego co mi wiadomo sprawa jest postawiona jasno albo 4mln za miejsce na koszulkach albo jest jak jest. Inna sprawa ze mozna by sprobowac to negocjowaz z wszechwladza i np zrobic mniejsze logo telefoniki tak jak byl salwator a kase z duzego sponsora juz teraz klasc na szkolenie mlodziezy cz tez rozpoczecie budowy jakichkolwiek boisk.

Medialnosc tu jest problem innego rodzaju Legia, Slask sa wspierane przez koncerny medialne to tez latwiej im robic szum pozytywny. Przeciez ani Polsat ani TVN nie bedzie jechac po swoich to jada po nas. Taka smutna prawda. I dopoki nie nawiarzemy jakiejs konkretnej wspolpracy z jakims popularnym medium a niech by to bylo Radio to i tak juz by bylo duzo lepiej. Przypadek Leszka jest zupelnie inny tam i miasto i region stoi za nimi wiec pozytywna medialnosc jest robiona automatycznie my miasto i krakowskich pismakow mamy praktycznie w calosci przeciwko nam.

Co do marketingu naszego sukcesu czytaj LE i biletow skomentuje to dwoma slowami: K*rwa SKANDAL!
Odpowiedz cytując