Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 15.11.2011, 12:16
Wiadomo ze SV ma kontrakt do końca sezonu. Czy go przedłuży lub czy zostanie przedłużony? Ciężko teraz prognozować.

Napewno jest to fachowiec pełną gębą, takiej osoby w naszym klubie nie było od lat.
Zachodzą natomiast obawy że ciężko nam będzie wykorzystac jego potencjał. SV zamiast podwalin niestety zastał zgliszcza.

Jednak to dzięki SV od kilku okienek nasze serca mocniej biją, wzrosła medialnosc Wisły.
Po latach posuchy jest to zjawisko, nie da sie tego ukryć.

Zbliżające sie okienko powinno nam dac odpowiedź co do przyszłośći SV i kierunku w jakim Wisła zmierza.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 15.11.2011 o godz. 17:13.