Temat
:
[14 kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 20 listopada, niedziela 17:00
Wyświetl pojedynczy post
Krakus!
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
45
15.11.2011, 11:21
Jaki wariant by Kaziu nie wybrał na kogo by nie postawił trzeba być z nim ma trudne zadanie
BTW : Maaskant udzielił po odejsciu z Wisły jakiegos wywiadu czy poprostu się zawinął i sluch po nim zaginął ?
WISŁA AZORY !
Krakus!
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krakus!
Znajdź inne posty napisane przez Krakus!