JrQ- napisał(a):

ale wiocha z tym wychodzeniem
ja się do tego nie przyłączam i na pewno nie przyjdę
powodzenia skwk...
|
Wiocha, to tacy "kibice" jak ty. Skoro jesteśmy częścią większej zbiorowości, to należy mówić jednym głosem i mieć liderów, których decyzje należy respektować. Ja wiem, że ostatnimi czasy gówniarzom się w dupach poprzestawiało i każdy jest najważniejszy, każdy wie wszystko najlepiej i każdy chce decydować o czymś, bo ma 5000 postów na tym forum, ale w takiej chwili powinieneś zamknąć buźkę i robić to, co jest od ciebie wymagane przez "osoby decyzyjne". Chcesz bezideowego kibicowania, to zacznij jeździć na Małysza, skoro kibicowanie za którym idzie coś więcej niż wpierdalanie kiełbasy cię przerasta.