Zlatan93 napisał(a):

|
Śląsk wykupił już 10 tys biletów (przedsprzedaż jakoś od dwóch dni) na mecz z nami, więc o biletach w dniu meczu możemy zapomnieć.
|
Nie strasz, bo aż tak dobrze ze sprzedażą nie ma :
http://www.fanslask.fuckpc.com/?p=8386
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.