Up
Dosyć długo miał tą karę, ja nawet nie interesowałem się nim za bardzo i gra u mnie w rezerwach.
Co do swoich sprzedaży - Jirsak, Bunoza po 500 tys. euro, Jaliens 700 tys. euro, Kirm 2mln euro. Po pierwszym sezonie mnóstwo fajnych graczy do wzięcia za darmo jest lub do kupienia w zimie za pół darmo. Miałem parę pomyłek transferowych, jak np Tadeu, który mnie całkowicie rozczarował i po pół roku już odszedł.
Co do wyników to w lidze idzie mi średnio, 4 miejsce i 1pkt straty do lidera, w LM natomiast mam 1/8 z Porto, pierwszy mecz u siebie wygrany 3-1. Z grupy wyszedłem mając za rywali Barcę, Rubin i OM, więc można powiedzieć, że losowanie mi sprzyja
