|
Ktos jeszcze kiedy dowiedzial sie ze spłonał samochod TVN24 nie pomyslał ,ze szkoda ze nie spłonęła cała siedziba?
Tez mysle ze takimi walkami i manifestacją nalezy powoli krok po kroku pokazywac ilu jest prawdziwych Polakow ,i jaka jest siła narodu.A te sprzedajne k*u*r*w y z TVN i GW niech maja strach w oczach,ze na ulicy ktos moze ich pogłaskać po nosie.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 15.11.2011 o godz. 00:12.
|