Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 14.11.2011, 23:52
OpEnTaNy napisał(a):Wyświetl post
http://.....pl/news/show/7631_gornik__motywacja_

Niech Kazdy kto wybiera sie na ten mecz na sektor C wezmie sobie to do serca pokazmy jednosc !
NA ostatnie 20 min. wychodzimy- trochę dziwne, myślałam, ze raczej urwiemy coś z pierwszej połówki (lub całe pierwsze 45min).
No, ale zobaczymy jak to będzie. Strojenie fochów to nie moja działka.
A kto wie, być moze naszym kopaczom własnie wtedy będzie potrzebny doping, a tu ni "chu chu"...
Szkoda, że wypada to wszystko akurat na Górnik, bo zabawa powinna być jak na Ruchu (czyli dobra, jak na nasze ostatnie poczynania).
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując