OpEnTaNy napisał(a):

NA ostatnie 20 min. wychodzimy- trochę dziwne, myślałam, ze raczej urwiemy coś z pierwszej połówki (lub całe pierwsze 45min).
No, ale zobaczymy jak to będzie. Strojenie fochów to nie moja działka.
A kto wie, być moze naszym kopaczom własnie wtedy będzie potrzebny doping, a tu ni "chu chu"...
Szkoda, że wypada to wszystko akurat na Górnik, bo zabawa powinna być jak na Ruchu (czyli dobra, jak na nasze ostatnie poczynania).